BEKIJK HET ROOSTER

Splash staat bekend om haar dynamische, uitgebreide en vooruitstrevende groepslessenrooster. 

Met een gevarieerd aanbod van ruim 50 lessen per week onder de motiverende begeleiding van enthousiaste professionals kun je dagelijks een les vinden die bij jou past en die aansluit bij jouw fysieke doelstellingen. 

Veel plezier! 

*tijdens de feestdagen hebben wij aangepaste openingstijden en groepslessen! Bekijk hier de tijden. 

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Bodyshape
Instructor: Adilia
09.30
10.30

Spinning
instructor: Sergio Velasco
09.30
10.30

Yoga
Instructor: Bastiaan
10.30
11.30
Pilates
Instructor: Devon
09.30
10.30

Freestyle bodypump
Instructor: Devon
10.30
11.30
Bodypump
Instructor: Arthur
09.30
10.30

Spinning
instructor: Sergio Velasco
09.30
10.30
Bodyshape
Instructor: Devon
09.30
10.30

Pilates
Instructor: Devon
10.30
11.30
Bodypump
Instructor: Melanie
09.30
10.30
Bodyshape
Instructor: Adilia
09.00
10.00
Bodypump
Instructor: Arthur
10.00
11.00

Spinning
Instructor: Sergio/Irona
10.30
11.30

Stepfun
Instructor: Bianca
11.00
12.00
Level: Medium
Spinning
Instructor: Benjamin
10.00
11.00

Stepfun
Instructor: Barbara
10.00
11.00
Level: Medium
Yoga
Instructor: Paola
11.00
12.00
Yoga
Instructor: Albert
11.00
12.00
Bodypump
Instructor: Sergiu
11.00
12.00
Bootyclub
Instructor: Thyago
12.00
12.45
Bootyclub
instructor: thyago
12.00
12.45
Bootyclub
instructor: thyago
12.00
12.45
Yoga
instructor: Paola
12.15
13.15
Hatha/Vinyasa yoga flow
Instructor: Iliana
12.00
13.00
kids boksen 8 - 12 jaar
instructor: oscar
15.30
16.15
Freestyle bodypump
Instructor: Renzo Poblete
16.00
17.00
Pilates
Instructor: Devon
17.00
18.00
Stepfun
Instructor: Renzo
17.00
18.00
Level: Mid/Advance
Bodypump
instructor: Sergiu
18.00
19.00

Spinning
instructor: Marloes
18.00
19.00
Bodypump
instructor:
18.00
19.00

Spinning
instructor: Sergio Velasco
18.30
19.30

Total Body Workout
Instructor: Jessie
19.00
20.00
Spinning
Instructor: lindsay
18.00
19.00

Stepfun
instructor: Devon
18.00
19.00
Stepfun
Instructor: Bianca
18.00
19.00

Spinning
Instructor: Benjamin
18.30
19.30

Bodypump
Instructor: Sergiu
19.00
20.00
Bodyshape
Instructor: Adilia
18.00
19.00
Stepfun
Instructor: Renzo Poblete
19.00
20.00
Level: Mid/Advance
Bodypump
Instructor: Hanah
19.00
20.00
BBB
Instructor: Renzo Poblete
20.00
21.00
Buik, Benen & Glutes focus
Bokstraining (bag workout)
Instructor: Oscar
20.00
21.00
Bokstraining (bag workout)
Instructor: Oscar
20.00
21.00

Monday

  • Bodyshape Instructor: Adilia
    09.30 - 10.30
  • Spinning instructor: Sergio Velasco
    09.30 - 10.30
  • Yoga Instructor: Bastiaan
    10.30 - 11.30
  • Bootyclub Instructor: Thyago
    12.00 - 12.45
  • kids boksen 8 - 12 jaar instructor: oscar
    15.30 - 16.15
  • Bodypump instructor: Sergiu
    18.00 - 19.00
  • Spinning instructor: Marloes
    18.00 - 19.00
  • Stepfun Instructor: Renzo Poblete · Level: Mid/Advance
    19.00 - 20.00
  • BBB Instructor: Renzo Poblete · Buik, Benen & Glutes focus
    20.00 - 21.00

Tuesday

  • Pilates Instructor: Devon
    09.30 - 10.30
  • Freestyle bodypump Instructor: Devon
    10.30 - 11.30
  • Bodypump instructor:
    18.00 - 19.00
  • Spinning instructor: Sergio Velasco
    18.30 - 19.30
  • Total Body Workout Instructor: Jessie
    19.00 - 20.00
  • Bokstraining (bag workout) Instructor: Oscar
    20.00 - 21.00

Wednesday

  • Bodypump Instructor: Arthur
    09.30 - 10.30
  • Spinning instructor: Sergio Velasco
    09.30 - 10.30
  • Yoga Instructor: Paola
    11.00 - 12.00
  • Bootyclub instructor: thyago
    12.00 - 12.45
  • Pilates Instructor: Devon
    17.00 - 18.00
  • Spinning Instructor: lindsay
    18.00 - 19.00
  • Stepfun instructor: Devon
    18.00 - 19.00
  • Bodypump Instructor: Hanah
    19.00 - 20.00

Thursday

  • Bodyshape Instructor: Devon
    09.30 - 10.30
  • Pilates Instructor: Devon
    10.30 - 11.30
  • Stepfun Instructor: Bianca
    18.00 - 19.00
  • Spinning Instructor: Benjamin
    18.30 - 19.30
  • Bodypump Instructor: Sergiu
    19.00 - 20.00
  • Bokstraining (bag workout) Instructor: Oscar
    20.00 - 21.00

Friday

  • Bodypump Instructor: Melanie
    09.30 - 10.30
  • Yoga Instructor: Albert
    11.00 - 12.00
  • Bootyclub instructor: thyago
    12.00 - 12.45
  • Bodyshape Instructor: Adilia
    18.00 - 19.00

Saturday

  • Bodyshape Instructor: Adilia
    09.00 - 10.00
  • Bodypump Instructor: Arthur
    10.00 - 11.00
  • Spinning Instructor: Sergio/Irona
    10.30 - 11.30
  • Stepfun Instructor: Bianca
    · Level: Medium
    11.00 - 12.00
  • Yoga instructor: Paola
    12.15 - 13.15
  • Freestyle bodypump Instructor: Renzo Poblete
    16.00 - 17.00
  • Stepfun Instructor: Renzo
    · Level: Mid/Advance
    17.00 - 18.00

Sunday

  • Spinning Instructor: Benjamin
    10.00 - 11.00
  • Stepfun Instructor: Barbara
    · Level: Medium
    10.00 - 11.00
  • Bodypump Instructor: Sergiu
    11.00 - 12.00
  • Hatha/Vinyasa yoga flow Instructor: Iliana
    12.00 - 13.00
Geenevents uur beschikbaar!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
BBB
Instructor: Renzo Poblete
20.00
21.00
Buik, Benen & Glutes focus

Monday

  • BBB Instructor: Renzo Poblete · Buik, Benen & Glutes focus
    20.00 - 21.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Bodypump
Instructor: Arthur
09.30
10.30
Bodypump
Instructor: Melanie
09.30
10.30
Bodypump
Instructor: Arthur
10.00
11.00
Bodypump
Instructor: Sergiu
11.00
12.00
Bodypump
instructor: Sergiu
18.00
19.00
Bodypump
instructor:
18.00
19.00
Bodypump
Instructor: Hanah
19.00
20.00
Bodypump
Instructor: Sergiu
19.00
20.00

Monday

  • Bodypump instructor: Sergiu
    18.00 - 19.00

Tuesday

  • Bodypump instructor:
    18.00 - 19.00

Wednesday

  • Bodypump Instructor: Arthur
    09.30 - 10.30
  • Bodypump Instructor: Hanah
    19.00 - 20.00

Thursday

  • Bodypump Instructor: Sergiu
    19.00 - 20.00

Friday

  • Bodypump Instructor: Melanie
    09.30 - 10.30

Saturday

  • Bodypump Instructor: Arthur
    10.00 - 11.00

Sunday

  • Bodypump Instructor: Sergiu
    11.00 - 12.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Bodyshape
Instructor: Adilia
09.30
10.30
Bodyshape
Instructor: Devon
09.30
10.30
Bodyshape
Instructor: Adilia
09.00
10.00
Bodyshape
Instructor: Adilia
18.00
19.00

Monday

  • Bodyshape Instructor: Adilia
    09.30 - 10.30

Thursday

  • Bodyshape Instructor: Devon
    09.30 - 10.30

Friday

  • Bodyshape Instructor: Adilia
    18.00 - 19.00

Saturday

  • Bodyshape Instructor: Adilia
    09.00 - 10.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Bokstraining (bag workout)
Instructor: Oscar
20.00
21.00
Bokstraining (bag workout)
Instructor: Oscar
20.00
21.00

Tuesday

  • Bokstraining (bag workout) Instructor: Oscar
    20.00 - 21.00

Thursday

  • Bokstraining (bag workout) Instructor: Oscar
    20.00 - 21.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Bootyclub
Instructor: Thyago
12.00
12.45
Bootyclub
instructor: thyago
12.00
12.45
Bootyclub
instructor: thyago
12.00
12.45

Monday

  • Bootyclub Instructor: Thyago
    12.00 - 12.45

Wednesday

  • Bootyclub instructor: thyago
    12.00 - 12.45

Friday

  • Bootyclub instructor: thyago
    12.00 - 12.45
Geenevents uur beschikbaar!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Freestyle bodypump
Instructor: Devon
10.30
11.30
Freestyle bodypump
Instructor: Renzo Poblete
16.00
17.00

Tuesday

  • Freestyle bodypump Instructor: Devon
    10.30 - 11.30

Saturday

  • Freestyle bodypump Instructor: Renzo Poblete
    16.00 - 17.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Hatha/Vinyasa yoga flow
Instructor: Iliana
12.00
13.00

Sunday

Geenevents uur beschikbaar!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
kids boksen 8 - 12 jaar
instructor: oscar
15.30
16.15

Monday

Geenevents uur beschikbaar!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Pilates
Instructor: Devon
09.30
10.30
Pilates
Instructor: Devon
10.30
11.30
Pilates
Instructor: Devon
17.00
18.00

Tuesday

  • Pilates Instructor: Devon
    09.30 - 10.30

Wednesday

  • Pilates Instructor: Devon
    17.00 - 18.00

Thursday

  • Pilates Instructor: Devon
    10.30 - 11.30
Geenevents uur beschikbaar!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Spinning
instructor: Sergio Velasco
09.30
10.30
Spinning
instructor: Sergio Velasco
09.30
10.30
Spinning
Instructor: Sergio/Irona
10.30
11.30
Spinning
Instructor: Benjamin
10.00
11.00
Spinning
instructor: Marloes
18.00
19.00
Spinning
instructor: Sergio Velasco
18.30
19.30
Spinning
Instructor: lindsay
18.00
19.00
Spinning
Instructor: Benjamin
18.30
19.30

Monday

  • Spinning instructor: Sergio Velasco
    09.30 - 10.30
  • Spinning instructor: Marloes
    18.00 - 19.00

Tuesday

  • Spinning instructor: Sergio Velasco
    18.30 - 19.30

Wednesday

  • Spinning instructor: Sergio Velasco
    09.30 - 10.30
  • Spinning Instructor: lindsay
    18.00 - 19.00

Thursday

  • Spinning Instructor: Benjamin
    18.30 - 19.30

Saturday

  • Spinning Instructor: Sergio/Irona
    10.30 - 11.30

Sunday

  • Spinning Instructor: Benjamin
    10.00 - 11.00
Geenevents uur beschikbaar!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Stepfun
Instructor: Barbara
10.00
11.00
Level: Medium
Stepfun
Instructor: Bianca
11.00
12.00
Level: Medium
Stepfun
Instructor: Renzo
17.00
18.00
Level: Mid/Advance
Stepfun
instructor: Devon
18.00
19.00
Stepfun
Instructor: Bianca
18.00
19.00
Stepfun
Instructor: Renzo Poblete
19.00
20.00
Level: Mid/Advance

Monday

  • Stepfun Instructor: Renzo Poblete · Level: Mid/Advance
    19.00 - 20.00

Wednesday

  • Stepfun instructor: Devon
    18.00 - 19.00

Thursday

  • Stepfun Instructor: Bianca
    18.00 - 19.00

Saturday

  • Stepfun Instructor: Bianca
    · Level: Medium
    11.00 - 12.00
  • Stepfun Instructor: Renzo
    · Level: Mid/Advance
    17.00 - 18.00

Sunday

  • Stepfun Instructor: Barbara
    · Level: Medium
    10.00 - 11.00
Geenevents uur beschikbaar!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Total Body Workout
Instructor: Jessie
19.00
20.00

Tuesday

  • Total Body Workout Instructor: Jessie
    19.00 - 20.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Yoga
Instructor: Bastiaan
10.30
11.30
Yoga
Instructor: Paola
11.00
12.00
Yoga
Instructor: Albert
11.00
12.00
Yoga
instructor: Paola
12.15
13.15

Monday

  • Yoga Instructor: Bastiaan
    10.30 - 11.30

Wednesday

  • Yoga Instructor: Paola
    11.00 - 12.00

Friday

  • Yoga Instructor: Albert
    11.00 - 12.00

Saturday

  • Yoga instructor: Paola
    12.15 - 13.15
Geenevents beschikbaar!