BEKIJK HET ROOSTER

Splash staat bekend om haar dynamische, uitgebreide en vooruitstrevende groepslessenrooster. 

Met een gevarieerd aanbod van ruim 50 lessen per week onder de motiverende begeleiding van enthousiaste professionals kun je dagelijks een les vinden die bij jou past en die aansluit bij jouw fysieke doelstellingen. 

Veel plezier! 

*tijdens de feestdagen hebben wij aangepaste openingstijden en groepslessen! Bekijk hier de tijden. 

Met Pasen hebben wij een aangepast rooster bekijk hier het paas rooster!

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Bodyshape
Instructor: Adilia
09.30
10.30

Spinning
instructor: Sergio Valesco
09.30
10.30

Yoga
Instructor: Bastiaan
10.30
11.30
Pilates
Instructor: Devon
09.30
10.30

Freestyle bodypump
Instructor: Devon
10.30
11.30
Bodypump
Instructor: Arthur
09.30
10.30

Spinning
instructor: Sergio Valesco
09.30
10.30
Bodyshape
Instructor: Devon
09.30
10.30

Pilates
Instructor: Devon
10.30
11.30
Bodypump
Instructor: Joke
09.30
10.30
Bodyshape
Instructor: Adilia
09.00
10.00
Abs Attack
Instructor: ...
10.00
10.15

Bodypump
Instructor: Arthur
10.00
11.00

Spinning
Instructor: Benjamin
10.30
11.30

Abs Attack
Instructor: ...
11.00
11.15

Stepfun
Instructor: Bianca
11.00
12.00
Level: Medium
Abs Attack
Instructor: ...
10.00
10.15

Spinning
Instructor: Sergiu
10.00
11.00

Stepfun
Instructor: Barbara
10.00
11.00
Level: Medium
Yoga
Instructor: Paola
11.00
12.00
Yoga
Instructor: Albert
11.00
12.00
Abs Attack
Instructor: ...
11.00
11.15

Bodypump
Instructor: Sergiu
11.00
12.00
Bootyclub
Instructor: Thyago
12.00
12.45
HIT/Circuit
Instructor: oscar
12.00
12.45
Bootyclub
instructor: thyago
12.00
12.45
HIT/Circuit
Instructor: Oscar
12.00
12.45
Bootyclub
instructor: thyago
12.00
12.45
Yoga
instructor: Paola
12.15
13.15
HIT/Circuit
Instructor: Yeremy
12.00
12.45
kids boksen 8 - 12 jaar
instructor: oscar
15.30
16.15
Bodypump
Instructor: Hanah
16.00
17.00
Spinning
Instructor: Madelon
16.30
17.30
Pilates
Instructor: Devon
17.00
18.00
Stepfun
Instructor: Devon
17.00
18.00
Abs Attack
18.00
18.15

Bodypump
instructor: Sergiu
18.00
19.00

Spinning
instructor: Benjamin
18.00
19.00
Abs Attack
18.00
18.15

Bodypump
instructor: Anita
18.00
19.00
Abs Attack
18.00
18.15

Spinning
Instructor: Benjamin
18.00
19.00

Stepfun
instructor: Devon
18.00
19.00
Abs Attack
18.00
18.15

Stepfun
Instructor: Bianca
18.00
19.00

Spinning
Instructor: Madelon
18.30
19.30

Abs Attack
19.00
19.15

Bodypump
Instructor: Sergiu
19.00
20.00
Abs Attack
18.00
18.15

Bodyshape
Instructor: Adilia
18.00
19.00
Abs Attack
19.00
19.15

Stepfun
Instructor: Renzo Poblete
19.00
20.00
Abs Attack
19.00
19.15

Spinning
instructor: Rogier
19.00
20.00

Total Body Workout
Instructor: Jessie
19.00
20.00
Abs Attack
19.00
19.15

Bodypump
Instructor: Joke
19.00
20.00
Abs Attack
19.00
19.15
Abs Attack
20.00
20.15

BBB
Instructor: Renzo Poblete
20.00
21.00
Abs Attack
20.00
20.15

Bokstraining (bag workout)
Instructor: Oscar
20.00
21.00
Abs Attack
20.00
20.15
Abs Attack
20.00
20.15

Bokstraining (bag workout)
Instructor: Oscar
20.00
21.00
Abs Attack
20.00
20.15

Monday

  • Bodyshape Instructor: Adilia
    09.30 - 10.30
  • Spinning instructor: Sergio Valesco
    09.30 - 10.30
  • Yoga Instructor: Bastiaan
    10.30 - 11.30
  • Bootyclub Instructor: Thyago
    12.00 - 12.45
  • kids boksen 8 - 12 jaar instructor: oscar
    15.30 - 16.15
  • Abs Attack
    18.00 - 18.15
  • Bodypump instructor: Sergiu
    18.00 - 19.00
  • Spinning instructor: Benjamin
    18.00 - 19.00
  • Abs Attack
    19.00 - 19.15
  • Stepfun Instructor: Renzo Poblete
    19.00 - 20.00
  • Abs Attack
    20.00 - 20.15
  • BBB Instructor: Renzo Poblete
    20.00 - 21.00

Tuesday

  • Pilates Instructor: Devon
    09.30 - 10.30
  • Freestyle bodypump Instructor: Devon
    10.30 - 11.30
  • HIT/Circuit Instructor: oscar
    12.00 - 12.45
  • Abs Attack
    18.00 - 18.15
  • Bodypump instructor: Anita
    18.00 - 19.00
  • Abs Attack
    19.00 - 19.15
  • Spinning instructor: Rogier
    19.00 - 20.00
  • Total Body Workout Instructor: Jessie
    19.00 - 20.00
  • Abs Attack
    20.00 - 20.15
  • Bokstraining (bag workout) Instructor: Oscar
    20.00 - 21.00

Wednesday

  • Bodypump Instructor: Arthur
    09.30 - 10.30
  • Spinning instructor: Sergio Valesco
    09.30 - 10.30
  • Yoga Instructor: Paola
    11.00 - 12.00
  • Bootyclub instructor: thyago
    12.00 - 12.45
  • Pilates Instructor: Devon
    17.00 - 18.00
  • Abs Attack
    18.00 - 18.15
  • Spinning Instructor: Benjamin
    18.00 - 19.00
  • Stepfun instructor: Devon
    18.00 - 19.00
  • Abs Attack
    19.00 - 19.15
  • Bodypump Instructor: Joke
    19.00 - 20.00
  • Abs Attack
    20.00 - 20.15

Thursday

  • Bodyshape Instructor: Devon
    09.30 - 10.30
  • Pilates Instructor: Devon
    10.30 - 11.30
  • HIT/Circuit Instructor: Oscar
    12.00 - 12.45
  • Abs Attack
    18.00 - 18.15
  • Stepfun Instructor: Bianca
    18.00 - 19.00
  • Spinning Instructor: Madelon
    18.30 - 19.30
  • Abs Attack
    19.00 - 19.15
  • Bodypump Instructor: Sergiu
    19.00 - 20.00
  • Abs Attack
    20.00 - 20.15
  • Bokstraining (bag workout) Instructor: Oscar
    20.00 - 21.00

Friday

  • Bodypump Instructor: Joke
    09.30 - 10.30
  • Yoga Instructor: Albert
    11.00 - 12.00
  • Bootyclub instructor: thyago
    12.00 - 12.45
  • Abs Attack
    18.00 - 18.15
  • Bodyshape Instructor: Adilia
    18.00 - 19.00
  • Abs Attack
    19.00 - 19.15
  • Abs Attack
    20.00 - 20.15

Saturday

  • Bodyshape Instructor: Adilia
    09.00 - 10.00
  • Abs Attack Instructor: ...
    10.00 - 10.15
  • Bodypump Instructor: Arthur
    10.00 - 11.00
  • Spinning Instructor: Benjamin
    10.30 - 11.30
  • Abs Attack Instructor: ...
    11.00 - 11.15
  • Stepfun Instructor: Bianca
    · Level: Medium
    11.00 - 12.00
  • Yoga instructor: Paola
    12.15 - 13.15
  • Bodypump Instructor: Hanah
    16.00 - 17.00
  • Stepfun Instructor: Devon
    17.00 - 18.00

Sunday

  • Abs Attack Instructor: ...
    10.00 - 10.15
  • Spinning Instructor: Sergiu
    10.00 - 11.00
  • Stepfun Instructor: Barbara
    · Level: Medium
    10.00 - 11.00
  • Abs Attack Instructor: ...
    11.00 - 11.15
  • Bodypump Instructor: Sergiu
    11.00 - 12.00
  • HIT/Circuit Instructor: Yeremy
    12.00 - 12.45
  • Spinning Instructor: Madelon
    16.30 - 17.30
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Abs Attack
Instructor: ...
10.00
10.15
Abs Attack
Instructor: ...
10.00
10.15
Abs Attack
Instructor: ...
11.00
11.15
Abs Attack
Instructor: ...
11.00
11.15
Abs Attack
18.00
18.15
Abs Attack
18.00
18.15
Abs Attack
18.00
18.15
Abs Attack
18.00
18.15
Abs Attack
18.00
18.15
Abs Attack
19.00
19.15
Abs Attack
19.00
19.15
Abs Attack
19.00
19.15
Abs Attack
19.00
19.15
Abs Attack
19.00
19.15
Abs Attack
20.00
20.15
Abs Attack
20.00
20.15
Abs Attack
20.00
20.15
Abs Attack
20.00
20.15
Abs Attack
20.00
20.15

Monday

  • Abs Attack
    18.00 - 18.15
  • Abs Attack
    19.00 - 19.15
  • Abs Attack
    20.00 - 20.15

Tuesday

  • Abs Attack
    18.00 - 18.15
  • Abs Attack
    19.00 - 19.15
  • Abs Attack
    20.00 - 20.15

Wednesday

  • Abs Attack
    18.00 - 18.15
  • Abs Attack
    19.00 - 19.15
  • Abs Attack
    20.00 - 20.15

Thursday

  • Abs Attack
    18.00 - 18.15
  • Abs Attack
    19.00 - 19.15
  • Abs Attack
    20.00 - 20.15

Friday

  • Abs Attack
    18.00 - 18.15
  • Abs Attack
    19.00 - 19.15
  • Abs Attack
    20.00 - 20.15

Saturday

  • Abs Attack Instructor: ...
    10.00 - 10.15
  • Abs Attack Instructor: ...
    11.00 - 11.15

Sunday

  • Abs Attack Instructor: ...
    10.00 - 10.15
  • Abs Attack Instructor: ...
    11.00 - 11.15
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
BBB
Instructor: Renzo Poblete
20.00
21.00

Monday

  • BBB Instructor: Renzo Poblete
    20.00 - 21.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Bodypump
Instructor: Arthur
09.30
10.30
Bodypump
Instructor: Joke
09.30
10.30
Bodypump
Instructor: Arthur
10.00
11.00
Bodypump
Instructor: Sergiu
11.00
12.00
Bodypump
Instructor: Hanah
16.00
17.00
Bodypump
instructor: Sergiu
18.00
19.00
Bodypump
instructor: Anita
18.00
19.00
Bodypump
Instructor: Joke
19.00
20.00
Bodypump
Instructor: Sergiu
19.00
20.00

Monday

  • Bodypump instructor: Sergiu
    18.00 - 19.00

Tuesday

  • Bodypump instructor: Anita
    18.00 - 19.00

Wednesday

  • Bodypump Instructor: Arthur
    09.30 - 10.30
  • Bodypump Instructor: Joke
    19.00 - 20.00

Thursday

  • Bodypump Instructor: Sergiu
    19.00 - 20.00

Friday

  • Bodypump Instructor: Joke
    09.30 - 10.30

Saturday

  • Bodypump Instructor: Arthur
    10.00 - 11.00
  • Bodypump Instructor: Hanah
    16.00 - 17.00

Sunday

  • Bodypump Instructor: Sergiu
    11.00 - 12.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Bodyshape
Instructor: Adilia
09.30
10.30
Bodyshape
Instructor: Devon
09.30
10.30
Bodyshape
Instructor: Adilia
09.00
10.00
Bodyshape
Instructor: Adilia
18.00
19.00

Monday

  • Bodyshape Instructor: Adilia
    09.30 - 10.30

Thursday

  • Bodyshape Instructor: Devon
    09.30 - 10.30

Friday

  • Bodyshape Instructor: Adilia
    18.00 - 19.00

Saturday

  • Bodyshape Instructor: Adilia
    09.00 - 10.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Bokstraining (bag workout)
Instructor: Oscar
20.00
21.00
Bokstraining (bag workout)
Instructor: Oscar
20.00
21.00

Tuesday

  • Bokstraining (bag workout) Instructor: Oscar
    20.00 - 21.00

Thursday

  • Bokstraining (bag workout) Instructor: Oscar
    20.00 - 21.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Bootyclub
Instructor: Thyago
12.00
12.45
Bootyclub
instructor: thyago
12.00
12.45
Bootyclub
instructor: thyago
12.00
12.45

Monday

  • Bootyclub Instructor: Thyago
    12.00 - 12.45

Wednesday

  • Bootyclub instructor: thyago
    12.00 - 12.45

Friday

  • Bootyclub instructor: thyago
    12.00 - 12.45
Geenevents uur beschikbaar!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Freestyle bodypump
Instructor: Devon
10.30
11.30

Tuesday

  • Freestyle bodypump Instructor: Devon
    10.30 - 11.30
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
HIT/Circuit
Instructor: oscar
12.00
12.45
HIT/Circuit
Instructor: Oscar
12.00
12.45
HIT/Circuit
Instructor: Yeremy
12.00
12.45

Tuesday

  • HIT/Circuit Instructor: oscar
    12.00 - 12.45

Thursday

  • HIT/Circuit Instructor: Oscar
    12.00 - 12.45

Sunday

  • HIT/Circuit Instructor: Yeremy
    12.00 - 12.45
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
kids boksen 8 - 12 jaar
instructor: oscar
15.30
16.15

Monday

Geenevents uur beschikbaar!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Pilates
Instructor: Devon
09.30
10.30
Pilates
Instructor: Devon
10.30
11.30
Pilates
Instructor: Devon
17.00
18.00

Tuesday

  • Pilates Instructor: Devon
    09.30 - 10.30

Wednesday

  • Pilates Instructor: Devon
    17.00 - 18.00

Thursday

  • Pilates Instructor: Devon
    10.30 - 11.30
Geenevents uur beschikbaar!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Spinning
instructor: Sergio Valesco
09.30
10.30
Spinning
instructor: Sergio Valesco
09.30
10.30
Spinning
Instructor: Benjamin
10.30
11.30
Spinning
Instructor: Sergiu
10.00
11.00
Spinning
Instructor: Madelon
16.30
17.30
Spinning
instructor: Benjamin
18.00
19.00
Spinning
Instructor: Benjamin
18.00
19.00
Spinning
Instructor: Madelon
18.30
19.30
Spinning
instructor: Rogier
19.00
20.00

Monday

  • Spinning instructor: Sergio Valesco
    09.30 - 10.30
  • Spinning instructor: Benjamin
    18.00 - 19.00

Tuesday

  • Spinning instructor: Rogier
    19.00 - 20.00

Wednesday

  • Spinning instructor: Sergio Valesco
    09.30 - 10.30
  • Spinning Instructor: Benjamin
    18.00 - 19.00

Thursday

  • Spinning Instructor: Madelon
    18.30 - 19.30

Saturday

  • Spinning Instructor: Benjamin
    10.30 - 11.30

Sunday

  • Spinning Instructor: Sergiu
    10.00 - 11.00
  • Spinning Instructor: Madelon
    16.30 - 17.30
Geenevents uur beschikbaar!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Stepfun
Instructor: Barbara
10.00
11.00
Level: Medium
Stepfun
Instructor: Bianca
11.00
12.00
Level: Medium
Stepfun
Instructor: Devon
17.00
18.00
Stepfun
instructor: Devon
18.00
19.00
Stepfun
Instructor: Bianca
18.00
19.00
Stepfun
Instructor: Renzo Poblete
19.00
20.00

Monday

  • Stepfun Instructor: Renzo Poblete
    19.00 - 20.00

Wednesday

  • Stepfun instructor: Devon
    18.00 - 19.00

Thursday

  • Stepfun Instructor: Bianca
    18.00 - 19.00

Saturday

  • Stepfun Instructor: Bianca
    · Level: Medium
    11.00 - 12.00
  • Stepfun Instructor: Devon
    17.00 - 18.00

Sunday

  • Stepfun Instructor: Barbara
    · Level: Medium
    10.00 - 11.00
Geenevents uur beschikbaar!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Total Body Workout
Instructor: Jessie
19.00
20.00

Tuesday

  • Total Body Workout Instructor: Jessie
    19.00 - 20.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Yoga
Instructor: Bastiaan
10.30
11.30
Yoga
Instructor: Paola
11.00
12.00
Yoga
Instructor: Albert
11.00
12.00
Yoga
instructor: Paola
12.15
13.15

Monday

  • Yoga Instructor: Bastiaan
    10.30 - 11.30

Wednesday

  • Yoga Instructor: Paola
    11.00 - 12.00

Friday

  • Yoga Instructor: Albert
    11.00 - 12.00

Saturday

  • Yoga instructor: Paola
    12.15 - 13.15
Geenevents beschikbaar!