SCHEDULE - Splash Amsterdam

BEKIJK HET ROOSTER

Splash staat bekend om haar dynamische, uitgebreide en vooruitstrevende groepslessenrooster. 

Met een gevarieerd aanbod van ruim 50 lessen per week onder de motiverende begeleiding van enthousiaste professionals kun je dagelijks een les vinden die bij jou past en die aansluit bij jouw fysieke doelstellingen. 

Veel plezier! 

Sunday Saturday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
Bodyshape
Instructor: Adilia
09.00
10.00

Spinning
Instructor: Benjamin
09.30
10.30

Bodypump
Instructor: Arthur
10.00
11.00
Bodyshape
Instructor: Adilia
09.30
10.30
Pilates
Instructor: Devon
09.30
10.30

Freestyle bodypump
Instructor: Devon
10.30
11.30
Bodypump
Instructor: Arthur
09.30
10.30

Spinning
09.30
10.30
Bodyshape
Instructor: Devon
09.30
10.30

Pilates
Instructor: Devon
10.30
11.30
Bodypump
Instructor: Joke
09.30
10.30
Spinning
Instructor: Sergiu
10.00
11.00

Stepfun
Instructor: Barbara
10.00
11.00
Level: Medium
Bodypump
Location: Tribes
11.00
12.00
Instructor: Sergiu

Bodypump
Instructor: Sergiu
11.00
12.00
Spinning
Instructor: Benjamin
11.00
12.00

Stepfun
Instructor: Bianca
11.00
12.00
Level: Medium
Yoga
Instructor: Mark Dowe
11.00
12.00
Yoga
Instructor: Paola
11.00
12.00
Yoga
Instructor: Albert
11.00
12.00
Yoga
Instructor: Paola
12.15
13.15
Bodypump
Instructor: Hanah
15.30
16.30
Spinning
Instructor: Madelon
16.30
17.30
Stepfun
Instructor: Devon
17.00
18.00
Level: Advanced
Pilates
Instructor: Devon
17.00
18.00
Bodypump
Instructor: Sergiu
18.00
19.00

Spinning
Instructor: Floor
18.00
19.00
Bodypump
Instructor: Hanah
18.00
19.00
Stepfun
Instructor: Devon
18.00
19.00
Level: Advanced
Stepfun
Instructor: Bianca
18.00
19.00
Level: Medium/Advanced

Spinning
Instructor: Madelon
18.30
19.30

Bodypump
Instructor: Sergiu
19.00
20.00
Bodyshape
Instructor: Adilia
18.00
19.00
Stepfun
Instructor: Leila
19.00
20.00
Level: Medium
Spinning
Instructor: Rogier
19.00
20.00

Total Body Workout
Instructor: Jessy
19.00
20.00
Bodypump
19.00
20.00

Spinning
19.30
20.30

Yoga
Instructor: Mark Dowe
20.15
21.15

Sunday

  • Spinning Instructor: Sergiu
    10.00 - 11.00
  • Stepfun Instructor: Barbara
    · Level: Medium
    10.00 - 11.00
  • Bodypump Location: Tribes
    · Instructor: Sergiu
    11.00 - 12.00
  • Bodypump Instructor: Sergiu
    11.00 - 12.00
  • Spinning Instructor: Madelon
    16.30 - 17.30

Saturday

  • Bodyshape Instructor: Adilia
    09.00 - 10.00
  • Spinning Instructor: Benjamin
    09.30 - 10.30
  • Bodypump Instructor: Arthur
    10.00 - 11.00
  • Spinning Instructor: Benjamin
    11.00 - 12.00
  • Stepfun Instructor: Bianca
    · Level: Medium
    11.00 - 12.00
  • Yoga Instructor: Paola
    12.15 - 13.15
  • Bodypump Instructor: Hanah
    15.30 - 16.30
  • Stepfun Instructor: Devon
    · Level: Advanced
    17.00 - 18.00

Monday

  • Bodyshape Instructor: Adilia
    09.30 - 10.30
  • Yoga Instructor: Mark Dowe
    11.00 - 12.00
  • Bodypump Instructor: Sergiu
    18.00 - 19.00
  • Spinning Instructor: Floor
    18.00 - 19.00
  • Stepfun Instructor: Leila
    · Level: Medium
    19.00 - 20.00

Tuesday

  • Pilates Instructor: Devon
    09.30 - 10.30
  • Freestyle bodypump Instructor: Devon
    10.30 - 11.30
  • Bodypump Instructor: Hanah
    18.00 - 19.00
  • Spinning Instructor: Rogier
    19.00 - 20.00
  • Total Body Workout Instructor: Jessy
    19.00 - 20.00

Wednesday

  • Bodypump Instructor: Arthur
    09.30 - 10.30
  • Spinning
    09.30 - 10.30
  • Yoga Instructor: Paola
    11.00 - 12.00
  • Pilates Instructor: Devon
    17.00 - 18.00
  • Stepfun Instructor: Devon
    · Level: Advanced
    18.00 - 19.00
  • Bodypump
    19.00 - 20.00
  • Spinning
    19.30 - 20.30
  • Yoga Instructor: Mark Dowe
    20.15 - 21.15

Thursday

  • Bodyshape Instructor: Devon
    09.30 - 10.30
  • Pilates Instructor: Devon
    10.30 - 11.30
  • Stepfun Instructor: Bianca
    · Level: Medium/Advanced
    18.00 - 19.00
  • Spinning Instructor: Madelon
    18.30 - 19.30
  • Bodypump Instructor: Sergiu
    19.00 - 20.00

Friday

  • Bodypump Instructor: Joke
    09.30 - 10.30
  • Yoga Instructor: Albert
    11.00 - 12.00
  • Bodyshape Instructor: Adilia
    18.00 - 19.00
Sunday Saturday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
Bodypump
Instructor: Arthur
09.30
10.30
Bodypump
Instructor: Joke
09.30
10.30
Bodypump
Instructor: Arthur
10.00
11.00
Bodypump
Location: Tribes
11.00
12.00
Instructor: Sergiu

Bodypump
Instructor: Sergiu
11.00
12.00
Bodypump
Instructor: Hanah
15.30
16.30
Bodypump
Instructor: Sergiu
18.00
19.00
Bodypump
Instructor: Hanah
18.00
19.00
Bodypump
19.00
20.00
Bodypump
Instructor: Sergiu
19.00
20.00

Sunday

  • Bodypump Location: Tribes
    · Instructor: Sergiu
    11.00 - 12.00
  • Bodypump Instructor: Sergiu
    11.00 - 12.00

Saturday

  • Bodypump Instructor: Arthur
    10.00 - 11.00
  • Bodypump Instructor: Hanah
    15.30 - 16.30

Monday

  • Bodypump Instructor: Sergiu
    18.00 - 19.00

Tuesday

  • Bodypump Instructor: Hanah
    18.00 - 19.00

Wednesday

  • Bodypump Instructor: Arthur
    09.30 - 10.30
  • Bodypump
    19.00 - 20.00

Thursday

  • Bodypump Instructor: Sergiu
    19.00 - 20.00

Friday

  • Bodypump Instructor: Joke
    09.30 - 10.30
Sunday Saturday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
Bodyshape
Instructor: Adilia
09.00
10.00
Bodyshape
Instructor: Adilia
09.30
10.30
Bodyshape
Instructor: Devon
09.30
10.30
Bodyshape
Instructor: Adilia
18.00
19.00

Saturday

  • Bodyshape Instructor: Adilia
    09.00 - 10.00

Monday

  • Bodyshape Instructor: Adilia
    09.30 - 10.30

Thursday

  • Bodyshape Instructor: Devon
    09.30 - 10.30

Friday

  • Bodyshape Instructor: Adilia
    18.00 - 19.00
Geenevents uur beschikbaar!
Sunday Saturday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
Freestyle bodypump
Instructor: Devon
10.30
11.30

Tuesday

  • Freestyle bodypump Instructor: Devon
    10.30 - 11.30
Geenevents uur beschikbaar!
Sunday Saturday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
Pilates
Instructor: Devon
09.30
10.30
Pilates
Instructor: Devon
10.30
11.30
Pilates
Instructor: Devon
17.00
18.00

Tuesday

  • Pilates Instructor: Devon
    09.30 - 10.30

Wednesday

  • Pilates Instructor: Devon
    17.00 - 18.00

Thursday

  • Pilates Instructor: Devon
    10.30 - 11.30
Sunday Saturday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
Spinning
Instructor: Benjamin
09.30
10.30
Spinning
09.30
10.30
Spinning
Instructor: Sergiu
10.00
11.00
Spinning
Instructor: Benjamin
11.00
12.00
Spinning
Instructor: Madelon
16.30
17.30
Spinning
Instructor: Floor
18.00
19.00
Spinning
Instructor: Madelon
18.30
19.30
Spinning
Instructor: Rogier
19.00
20.00
Spinning
19.30
20.30

Sunday

  • Spinning Instructor: Sergiu
    10.00 - 11.00
  • Spinning Instructor: Madelon
    16.30 - 17.30

Saturday

  • Spinning Instructor: Benjamin
    09.30 - 10.30
  • Spinning Instructor: Benjamin
    11.00 - 12.00

Monday

  • Spinning Instructor: Floor
    18.00 - 19.00

Tuesday

  • Spinning Instructor: Rogier
    19.00 - 20.00

Wednesday

  • Spinning
    09.30 - 10.30
  • Spinning
    19.30 - 20.30

Thursday

  • Spinning Instructor: Madelon
    18.30 - 19.30
Sunday Saturday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
Stepfun
Instructor: Barbara
10.00
11.00
Level: Medium
Stepfun
Instructor: Bianca
11.00
12.00
Level: Medium
Stepfun
Instructor: Devon
17.00
18.00
Level: Advanced
Stepfun
Instructor: Devon
18.00
19.00
Level: Advanced
Stepfun
Instructor: Bianca
18.00
19.00
Level: Medium/Advanced
Stepfun
Instructor: Leila
19.00
20.00
Level: Medium

Sunday

  • Stepfun Instructor: Barbara
    · Level: Medium
    10.00 - 11.00

Saturday

  • Stepfun Instructor: Bianca
    · Level: Medium
    11.00 - 12.00
  • Stepfun Instructor: Devon
    · Level: Advanced
    17.00 - 18.00

Monday

  • Stepfun Instructor: Leila
    · Level: Medium
    19.00 - 20.00

Wednesday

  • Stepfun Instructor: Devon
    · Level: Advanced
    18.00 - 19.00

Thursday

  • Stepfun Instructor: Bianca
    · Level: Medium/Advanced
    18.00 - 19.00
Sunday Saturday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
Total Body Workout
Instructor: Jessy
19.00
20.00

Tuesday

  • Total Body Workout Instructor: Jessy
    19.00 - 20.00
Sunday Saturday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
Yoga
Instructor: Mark Dowe
11.00
12.00
Yoga
Instructor: Paola
11.00
12.00
Yoga
Instructor: Albert
11.00
12.00
Yoga
Instructor: Paola
12.15
13.15
Yoga
Instructor: Mark Dowe
20.15
21.15

Saturday

  • Yoga Instructor: Paola
    12.15 - 13.15

Monday

  • Yoga Instructor: Mark Dowe
    11.00 - 12.00

Wednesday

  • Yoga Instructor: Paola
    11.00 - 12.00
  • Yoga Instructor: Mark Dowe
    20.15 - 21.15

Friday

  • Yoga Instructor: Albert
    11.00 - 12.00
Geenevents beschikbaar!